Projelerinizde size A’dan Z’ye Anahtar Teslim Çözümler Sunuyoruz.

Elektrik üretiminde en önemli kriter verimliliktir. Kurduğunuz yapı size minimum 20 yıl boyunca elektrik üretebilmeli ve verimini korumalıdır. Tetra Temiz Enerji proje başında gerçekleştirdiği mühendislik çalışması ile yıllar boyu elde edeceğiniz elektrik üretim verimliliğini sağlar.

Elektrik faturanızı azaltın !

4 kişilik bir aile aylık 120 TL elektrik tüketiyor. Güneş enerjisi sayesinde aylık 40 TL elektrik satışından gelir elde ederek yüksek fiyatlı elektrik faturaları ödemeyecek. Bu sistem dışa bağımlı olmadığından ekonomik bunalımdan bağımsızdır.

Kesintisiz elektrik kullanın !

Geleneksel elektrik üretimi kömür, yağ ve doğal gaz gibi fosil yakıtlardan üretilir. Bu kaynaklar çevreye zarar vermekle kalmayıp, miktar olarak limitlidir.Güneş enerjisi ise elektriği akülerde depolayarak, elektrik kesintilerinden ve elektrik şebeke dalgalanmalarından etkilenmez..

Çevre Kirliliğini Azaltın !

Güneş enerjisini kullanarak diğer enerji kaynaklarının çevreye verdiği zararları azaltmış olursunuz. Çocuklarımızın ve gelecek nesillerin temiz ve sağlıklı bir dünyada yaşayabilmesine katkı sağlayarak. Solar enerji ile yapılan projeler ile çevresel kirliliği ve kürsel ısınmayı engelleyerek doğayı korursunuz

Güneş Enerjsi Nasıl Üretilir!

Partnerliklerimiz - Çözüm ortaklarımız

HAKKIMIZDA
Şirketimiz 1998 yılında MALATYA’da kurulmuştur. Haberleşme ve enerji sistemlerinin montaj,kurulum ve teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.Ülkemizde bu sektörlerde faaliyet gösteren operatörlerin bölgesel çözüm ortağıdır.